Lista e produkteve të markës Apivita

Availability: 100 In Stock

Locioni i trupit hidratuese, i frymëzuar nga aromatoterapia, kujdeset për lëkurën, duke e lënë atë të butë dhe aromatik. Siguron mbrojtje kundër stresit oksidativ me çaj nga malet greke, ndërsa vajrat thelbësore të bergamotave dhe eukaliptit rritin humorin dhe rigjallërojnë lëkurën. Aromë nxitëse, e përshtatshme për burrat dhe gratë.

Product added to compare.