Apivita - Express Bukuria Mjaltë hidratues & Maskë e ushqyer e fytyrës

Mjalti grek i thymes hidraton dhe ushqehet thellë.

Vaji i jojobas, avokados, gjalpit të sheas dhe vitaminës E zbutin dhe ripërtërinë lëkurën.

Uji në këtë përbërje është zëvendësuar nga një infuzion antioksidues i trëndafilit të egër.

Udhëzime për përdorim

Aplikoje një shtresë mbi lëkurë të pastër duke shmangur zonën e syve. Lëreni të ndezur për 10 minuta, hiqni maskën e tepërt me një top pambuku të lagur dhe më pas rinojeni mirë me ujë. Përdor 1-2 herë në javë.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.