Maska ka si efekt hidratimin dhe tonifikimin e lëkurës e lodhur.

PERDORIMI:

Aplikohet ne fytyre dhe qafe .Lihet per 10minuta dhe me pas hiqet me uje te ngrohte.

Pas perdorimit, lëkura është e hidratuar dhe e tonifikuar. Perdoret dy here ne jave.

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.