Pasta Del Capitano Fresco Spray

Formula e saj inovative kryen një veprim natyral antibakterial falë pranisë së Propolisi; për më tepër efektiviteti i tij është testuar dhe demonstruar: ekstrakti i Agaricus Bisporus, i njohur për vetitë e tij deodorante dhe pastruese të frymëmarrjes, në kombinim me nenexhikun e ftohtë, siguron një ndjesi të freskisë së menjëhershme dhe të qëndrueshme. Karakterizuar nga mungesa e gazit, alkoolit dhe sheqerit.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

3 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.