Plasmon Pappa completa verdure con vitello e farina di riso

- Ushqyes ... sigurisht!

Burimi i proteinave me 1 porcion perime të mira me kremozën e miellit të orizit

- Recetë delikate

- Me pak natrium

Oaza e rritjes në 1 Plotë Plasmon Pappa

- Nga fusha në kavanoz ne kontrollojmë dhe dimë gjithçka.

- Ne përgatisim ushqimin e foshnjës me përbërës të zgjedhur për të: ½ karrota, ⅓ patate, 4 fasule jeshile, 2 lugë bizele, mish cilësor dhe miell orizi të përshtatshëm për të.

- Ne nuk përdorim ngjyra ose konservantë dhe garantojmë kontrolle të kujdesshme të pesticideve, sipas ligjit për ushqimin e fëmijëve.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.