• -5%
    Plasmon Pera Omogeneizzato 2 x 104 g Plasmon - 1

Plasmon Pera

Për ne në Plasmon, ushqimi për të vegjlit kërkon vëmendjen më të madhe

Çfarë do të thotë 100% natyrale për Plasmon?

Përbërësit natyralë

- Vetëm dardhat e mbledhura me dorë dhe të pjekura nga dielli

Receta të thjeshta

- Fruta 100% me vitaminë C të shtuar

- 0% niseshte të shtuara

- Pa ngjyra * dhe konservantë *

Fruta italiane

- Vetëm Dardhat Italiane të zgjedhura dhe të kontrolluara

* sipas ligjit

Prodhuar në Itali. Më shumë kontroll dhe cilësi:

- Gjurmueshmëri e plotë nga fusha në kavanoz

- E gjithë shija e Dardhave Italiane me vetëm sheqerna frutash dhe një burim të vitaminës C

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.