Lierac Hydragenist Eye Gel

Hydragenist gel  për konturin e syvehidraton  dhe vepron në qeskat dhe rrathët e zinj. Ky xhel përmban .

  • Oksigjen Biomimetic, stimulon oksigjenimin qelizor për një hidratim intensiv.
  • Aicd Hialuronik, rihidratues dhe zbutës.
  • Vitamina C, E, B5 dhe B6, antioksidant, hidratues dhe anti-rrudhë.
  • Ekstrakt dekongjestionant, kundër qeskave, kundër rrathëve të zinj.

PERDORIMI:

 Aplikojeni dhe përhapeni produktin me anë të gishtave. Zbuteni duke përdorur majën masazhuese.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.