• -30%
    Bioderma - Sebium Pore Refiner Bioderma - 1

TEKSTURA DHE APLIKIMI

Në mëngjes dhe / ose në mbrëmje, 7 ditë në javë. Përdoreni në lëkurën e larë më parë, vendoseni vetëm ose para kremit të trajtimit, në të gjithë fytyrën për lëkurë me vaj ose lokalisht në zonën T për lëkurë të kombinuar: balli, hunda dhe mjekra.

1 Artikulli

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.