• -10%
    LRP - Hydraphase UV Leger La Roche-Posay - 1

Hydraphase UV Leger

Vendoseni çdo ditë në fytyrë, qafë dhe dekolte të pastruar më parë. Krem i përforcuar me acid hialuronik të fragmentuar, trajtim mbrojtës, rikthen zhdërvjelltësinë dhe freskinë e lëkurës. Cilësi e lehtë, jo e yndyrshme.

1 Artikulli

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.