• -10%
    Skincode - Cellular extreme moisture mask Skincode - 1

Maska sherben per hidratimin ne thellesi te lekures. Ndihmon ne zbehjen e linjave dhe rrudhave ne fytyre ne saj te perberseve si isofalvonoide dhe antioksidant .

Krijon nje efekt te lehte lifting.

PERDORIMI:

- SI MASKE , aplikohet ne mengjes dhe ne mbremje .Lihet te veproje per 10-15min dhe me pas shpelahet.

- SI KREM, aplikohet ne mbremje pas larjes se fytyres dhe lihet gjithe mbremjen 

1 Artikulli

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.