• -10%
    DR.GRANDEL Dermabalance Mask Dr. Grandel - 1

DR.GRANDEL Dermabalance Mask

Aplikoni 2 lugë çaji në fytyrë, qafë dhe dekolte pas pastrimit dhe lëreni për rreth 15 minuta. Masazhoni mbetjen e maskes ose pastrojeni me nje peshqire te ngrohte dhe te lagesht. Nëse është e nevojshme aplikoni një produkt të përshtatshëm për kujdesin e lëkurës.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.