PARODONTAX TOOTHPASTE ULTRA CLEAN

I përshtatshëm për përdorim të përditshëm, forcon dhëmbët dhe freskon frymëmarrjen.

Lë një ndjenjë të fortë pastërtie dhe freskie në gojë.

Furçë dy herë në ditë dhe jo më shumë se tre herë për të minimizuar gëlltitjen dhe shpëlarjen.

Mos e përdorni nga fëmijët nën 12 vjeç. Mbajeni larg fëmijëve.

Në rast acarimi, ndërpriteni përdorimin.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.