Në një hap të thjeshtë ky locion i butë pastron, heq make-up-in e syve dhe ushqen lëkurën.

Formula e saj e lehtë dhe e qumështit respekton ekuilibrin natyror të lagështisë së lëkurës.

Aplikimi: Aplikoni në fytyrë dhe sy me një coton ose me majë të gishtave në lëvizje të butë rrethore. 

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.