• -10%
    Dr.Grandel-Hydro Active Hyaluron Filler Caps Dr. Grandel - 1

Përdredhni ose prisni fundin e hapjes së kapsulës. Hidhni përmbajtjen e kapsulës në pëllëmbën e dorës tuaj duke shtypur butësisht mbi kapsulë dhe masazhoni butësisht në lëkurën e pastruar të fytyrës, qafës dhe dekoltesë. Për të zvogëluar në mënyrë specifike rrudhat, vendosni më shumë produkt përgjatë vijave / rrudhave dhe masazhojeni intensivisht.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.