Intermed Chlorhexil Gel Antiseptic Oral

TREGUESIT

• Lëndime dhe plagë të gojës dhe mishit të dhëmbëve

• Gingiviti dhe parodontiti

Përmban 0,20% klorheksidinë, ekstrakte kamomili dhe a-bisabolol

Pa alkool, bimë me shije të shkëlqyeshme

Tub 30ml

Përdorni

Vendosni një sasi të xhelit direkt me majën e posaçme të tubit, ose një shtupë pambuku ose një furçë ndërdhëmbore ose një furçë dhëmbësh të butë në zonën e prekur 2-3 herë në ditë për 10 deri në 15 ditë.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.