Pansoral Gel

Pansoral Xhel  që përdoret për trajtimin, kontrollin, parandalimin dhe përmirësimin e sëmundjeve, kushteve dhe simptomave të mëposhtme:

Përdoret për shpërndarjen e ilaçeve oftalmike

Irritimi i mishrave të dhëmbëve

Dhimbje e vogël

Dhimbje të vogla

Ulcerat

Dhimbje që shoqërohet me një hangover

Ulçera e gojës dhimbje

Dhimbje koke

Xhel Pansoral mund të përdoret gjithashtu për qëllime që nuk renditen këtu.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.