Një shtesë e parezistueshme në një nga linjat më të dashura të Nuxe, Rêve De Miel Lip Stick riimagjinon balsamin ikonik, të butë dhe me aromë të mjaltit të farmacisë franceze në një formulë të lipstick.

Një produkt i domosdoshëm, i vlerësuar me çmime, Rêve De Miel është formuluar me ekstrakte bimore kondicionuese, mjaltë antibakterial dhe gjalpë shea ushqyese për të rehabilituar buzët e thata, të copëtuara dhe për të ruajtur nivelet e tyre optimale të hidratimit.

Testuar në klimën kanadeze të ngrirë, kjo premton të rivendosë rehatinë dhe lagështinë ndërsa lë buzët të ndjehen super të buta dhe të mbrojtura nga efektet dehidratuese të elementeve.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.