CURAPROX CPS mbushës hapësinor, i përdorur rregullisht dhe në mënyrë korrekte, korrigjon mungesën më serioze të furçës së dhëmbëve - kontrollin e pllakave midis dhëmbëve - si masa më e rëndësishme për frymëmarrjen e freskët dhe për parandalimin e sëmundjeve të gingivave dhe paradontale deri në moshën e vjetër!

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.