INTERDENTAL BRUSH

Furça interdentale Curaprox CPS Prime është bërë nga një tel përçues i hollë, por i fortë. Fijet e saj të gjata dhe fleksibël përshtaten në mënyrë të përkryer me strukturën anatomike të hapësirës interdentale, duke lejuar që furça të depërtojë në çdo hapësirë interdentale. Curaprox CPS Prime është i lehtë për t’u përdorur dhe nuk dëmton mishrat e dhëmbëve. Falë cilësisë së shkëlqyer të CPS, mjafton një lëvizje e vetme pastrimi: një herë në dhe jashtë. Për boshllëqet më të mëdha se 0.8 mm, diametri i pastrimit 3.2 mm.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.