• -10%
    VICHY - SHAMPO KUNDER ZBOKTHIT - SENSITIVE 200ml Vichy - 1

Një shampo që trajton dhe parandalon krizat e zbokthit në skalp sensitiv. E përshtatshme për zbokthin që ngjitet në rrënjën e flokëve dhe skalp.

Rezultatet vihen re që nga dita e parë e përdorimit – kruarjet dhe zbokthi reduktohet.

Zbokthi i dukshëm zhduket pas 2 javëve përdorim.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.