• -10%
    DR.GRANDEL Perfect Skin Hyaluron Dr. Grandel - 1

DR.GRANDEL Perfect Skin Hyaluron

Acidi hialuronik, një përbërës natyral i lëkurës dhe indit lidhës, kompleton përbërjen e Hyaluron të Perfect Skin. Për shkak të vetive të tij të jashtëzakonshme të lidhjes së lartë të ujit, hyaluroni vlerësohet shumë si përbërës aktiv i produkteve kozmetikë

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.