• -10%
    Bionike - Triderm Cinque BioNike - 1

Masazhoni butësisht fytyren një ose dy herë në ditë. Krem që formon një pengesë të padukshme që mbron nga agresioni i agjentëve të jashtëm hidro dhe lipo të tretshëm, duke garantuar transpirimin korrekt.

Përbërja e produktit:

Aqua (ujë), parafin likuid (vaj mineral), stearat oklivodektil stearoil, eter poliperfluorometilisopropil, benzoat alkil C12-15, ciklopentasiloksan, difenil dimetikon, akrilate / poliker akrilik alkil polietili, acetilat e acetilatit , ekstrakt lulesh lonicera japonica (ekstrakt lulesh lonicera japonica (dorëzonjë)), natrium EDTA.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.