• -10%
    Skincode - Daily defense & recovery veil spf 30 Skincode - 1

Krem hidratues matifikues i lehtë,

I formuluar me Kompleksin Ozon Mbrojtës:

- mbron lëkurën nga efektet dëmtuese të rrezatimit UV, ndotjes dhe radikaleve të lira duke vepruar si një vello mbrojtëse

-ndërkohë hidraton lëkurën përgjatë gjithë ditës.

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.