I përshtatshëm për veprim afatgjatë, Sébium Sensitive është trajtimi që adreson rrënjën e ndjeshmërisë dhe papërsosmërive të lëkurës të prirur për puçrra, me teknologjinë SeboRestore. Përmban kompleksin InflaStop, Sébium Sensitive qetëson irritimet dhe eleminon njollat ​​inflamatore dhe skuqjen.

1 Artikulli

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.