• -10%
    Bioscalin – TricoAGE 45+ampula kundër rënies së flokëve anti-age Bioscalin - 1

Përshkrimi i Produktit

Ampulat për flokë Bioscalin TricoAGE 45+ janë trajtim ndihmues në veprimin kundër rënies dhe kundër moshës në rrënjë dhe në flokë, e cila përmban një përqendrim të trefishtë lëndësh aktive. Këto falë teknologjisë ekskluzive me veprim të zgjatur Triactiv, çlirohen gardualisht në 3 ditë.

Veprimi kundër rënies së flokëve forcohet nga prania e  Biogenina ®, kompleks i patentuar që stimulon rrënjën e flokëve, duke zgjatur faqen e rritjes, dhe ka një veprim ushqyes dhe forcues në flokë.

Veprimi anti-moshë: Falë ColorCare , një bashkim i ceramideve (substanca lipidike të ngjashme me ato gjenden në flokë) dhe antioksidanteve, Ampulat Bioscalin ® TricoAGE  45+  është një trajtim intensiv kundër shenjave të moshës në flokë që:

Rigjenerojnë flokët rivendosin barrierën mbrojtëse të flokut

Reduktojnë thinjat duke ndihmuar mbajtjen e ngjyrës natyrale

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni 1 ampulë çdo 3 ditë. Këshillohet një trajtim për 3 muaj. Produkti mund të përdoret në skalp të thatë ose të lagur pas larjes.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.