Trajtimi për forcimin e fitos PhytoLIUM SHAMPOO është perfekt për ata që përjetojnë rrallimin e flokëve për shkak të alopecisë androgjenike. Isshtë një alternativë efektive natyrale për të rivendosur forcën dhe dendësinë e flokëve. Kjo formulë inovative është e pasur me ekstraktë lëvore rooibos dhe cinchona, të cilat punojnë së bashku për të forcuar llambën në mënyrë të butë dhe me pamje më të trashë.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.