Vichy NUTRILOGIE 2

Rezultati: rehati dhe fleksibilitet i lëkurës gjatë 24h. Lëkura e thatë rehabilitohet gradualisht në lëkurën normale. Vendoseni çdo ditë, në mëngjes dhe / ose në mbrëmje, në një lëkurë të pastruar në mënyrë të përsosur. Masazhoni me delikatesë për një depërtim optimal. Nutrilogjia lejon një përbërje të menjëhershme.

Tregues: Lëkura shumë të thata, lëkura të irrituara, skuqje.

Aqua, Glicerinë, Prunus Armeniaca, Isocetyl Stearate, Butyrospermum Parkii, Cyclopentasiloxane, Sukrose Tristearate, Polisobuten i Hidrogjenizuar, Petrolatum, Polysorbate 61, Cera Alba, Stearyl Alkooli, Acid Stearik, Macadamia Carcumineum, Terantinë, Serafine, Carumine Arginine PCA, Kolesteroli, 2-Oleamido-1,3-Oktadekanediol, Simmondsia Chinensis, Fenoxyethanol, Disodium EDTA, Tocopherol, Capryl Glycol, Hydroxypalmitoyl Sphinganine, Passiflora Edulis, Butylparaben, Parfum (Aromë).

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.