Toleriane ultra fluid ne saje te ujit  termal La Roche-Posay  qetëson lëkurën me një numër të limituar të përbërësve hidratues të përzgjedhur me kujdes.

Rezultati është një formulë e lehtë, qetësuese, që depërton lëkurën me lehtësi.

PERDORIMI:

 Aplikojeni në fytyrë dhe qafë në mëngjes dhe ose në mbrëmje.

3337872414091
100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.