Mbeshtetese dore dhe pellembe

Bërë nga elastike e butë, e frymëmarrjes dhe e qëndrueshme. Materiali: 35% najlon, 32% akrilik, 20% lateks, 13% poliester. Një zgjedhje perfekte për tu veshur gjatë aktiviteteve të tilla si kopshtari, vrapimi, ngritja e peshës dhe çiklizmi

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.