• -10%
    VICHY- MINERAL MICELLAR WATER Vichy - 1

Me një formulë të bazuar në teknologjinë micellar, tretësira kap papastërtitë për të pastruar lëkurën dhe për të hequr makijazhin pa fërkim ose shpëlarje. E pasuruar me ujë mineralizues termik Vichy, solucioni micellar e mban lëkurën të hidratuar dhe ndihmon në qetësimin e ndjesisë së lëkurës së ndjeshme. Vetëm në një hap, lëkura pastrohet dhe përbërja hiqet nga fytyra dhe sytë. Falë formulës së saj unike që shoqëron teknologjinë micellar për funksionet përforcuese të ujit Mineralising Vichy, lëkura lihet e pastruar dhe e qetësuar pa asnjë shqetësim. I përshtatshëm për lëkurë dhe sy të ndjeshëm.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.