VICHY Normaderm 3in1

Përfitimet kryesore

Trajtimi 3-në-1 që mund të përdoret si pastrues, pastrim ose maskë

Papastërtitë dhe sebumi i tepërt hiqen

Pastron intensivisht dhe largon qelizat e vdekura të lëkurës

Lëkura mbetet e ndjerë e qetësuar, e freskët dhe e rehatshme

I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme

Hipoalergjik

Si të Përdorni

1. Si pastrues / pastrues: pastroni në fytyrë të lagur dhe shpëlajeni me shumë ujë.

2. Si maskë: vendosni një shtresë të hollë në fytyrën tuaj dhe lëreni të thahet për 5 minuta.

3. Shpëlajeni me ujë të pastër.

4. Shmangni konturin e syve

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.