HELENVITA ACNormal Cleansing Gel

Me përbërës të butë që veprojnë në sipërfaqen e lëkurës, ajo pastron thellësisht duke hequr papastërtitë dhe sebumin e tepërt, pa hequr yndyrën e lëkurës.

Frenimi i enzimës përgjegjëse për shndërrimin e testosteronit në 5α-dihidrotestosteron (5DHT)

Veprimi keratolitik me acid salicilik në ciklodekstrin

Formë inovative e çlirimit të përbërësit aktiv

Rritja e aktivitetit keratolitik dhe antibakterial

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.