La Roche-Posay ndjek standarde të rrepta të formulimeve:

- Kujdesi për lëkurën 100% hipoalergjikisht

- Jo-komedogjene

- Përqendrim i lartë i përbërësve të përzgjedhur dhe i pasuruar me Ujë Termik të Burimit

- Përbërësit dhe aroma minimale

- Testuar në lëkurën më të ndjeshme

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.