Vichy Mineral Micellar Water

Eshtë i përshtatshëm për lëkurën e ndjeshme dhe zonën e syve. Si rezultat, lëkura pastrohet dhe freskohet dukshëm, dhe përbërja e fytyrës dhe syve hiqet. Lëkura është gjithashtu më pak e shndritshme kur zgjoheni. Testuar dermatologjikisht në lëkurë me vaj dhe të kombinuar. Hipoalergjik.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.