LRP - Effaclar Serum

Për shkak të përbërjes unike minerale, ky ujë ka veti qetësuese të cilat zvogëlojnë acarimet e lëkurës.

Synoni papërsosmëritë

Zvogëlon shfaqjen e vijave të imëta dhe rrudhave

Poret dukshëm shtrëngohen

Rregullon sekretimin e sebumit

Synon ndërprerjet

Ul pamjen e shenjave

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.