KY serum permban 5% Acid Laktik  dhe nje tri - peptid peeling te lehte per rigjenerim qelizor.

kjo formule stimulon riperteritjen qelizore duke sjell qelizat me rinore ne siperfaqe te lekures dhe duke permiresuar pamjen e lekures se lodhur , te cbalancuar dhe me vija te imta.

Lekura mbetet e fresket,zbutur dhe thellesisht e hidratuar.

PERDORIMI:

Aplikohet ne mengjes dhe mbremje pas laresit ,ne vend te nje serumi.

MOS HARRO... Gjithmone perdor nje KREM ME SPF nese ne mengjes perdor nje produkt eksfoliues.Nese keni nje lekure sensitive perdoreni vetem ne mbremje.

1 Artikulli

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.