Ky fluid me mbrojtje shumë të lartë përmban kompleks ekskluziv  Sunsitive Protection: 

Spektër i gjerë mbrojtjeje ndaj rrezeve UVB-UVA

Kompleks antioksidant unik, mbrojtje qelizore globale.

Ujë termal Avene, zbutës dhe kundër irritimeve.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.