Avene Spray SPF 50+, mbrojtje nga dielli shumë e lartë për lëkurat e ndjeshme. Rezistente ndaj ujit. Mbrotje me spektër të gjerë UVB-UVA. Pa silikon.

Kompleks aktiv fotombrojtës që siguron mbrojtje optimale kundër rrezeve UVB-UVA të gjata dhe të shkurtra.

Përmban pre-tocopheril, që ka veti shumë të mira antioksidante

Teksturë e lehtë, jo e yndyrshme. 

Rekomandohet për:

  • Lëkura shumë të ndjeshme ndaj diellit
  • Lëkura që janë të prirura për skuqje dhe djegie
  • Për çfarëdo lloj lëkure e ekspozuar në rrezatim intensiv

Këshilla për përdorim

  • Para ekspozimit në diell, aplikoni produktin në sasi të mjaftueshme
  • Riaplikojeni disa herë gjatë ditës.
100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.