Frezyderm AcNorm Medilike Effect 2 Cream

Me një kombinim inovativ të ekstrakteve bimore që imitojnë rezultatet e veprimit të trajtimit klasik për të trajtuar simptomat e puçrrave të moderuara pa përdorimin e molekulave të ilaçeve dhe efektet anësore të tyre. Rregullon sekretimin e tepërt të sebumit dhe ka veprim anti-inflamator, antimikrobik dhe antioksidant.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.