• -5%
    Chicco Well-Being Shishe Qelqi Chicco - 1
    Chicco Well-Being Shishe Qelqi Chicco - 2

Chicco Well-Being Glass Bottle

Ushqyerja e qetë dhe e vazhdueshme

 1. Baza e gjerë e rrumbullakët për thithje të rehatshme.

 2. Unaza të zbrazëta për një ndjesi më natyrale.

 Thithka e butë dhe elastike e bën të lehtë kalimin nga ushqyerja me gji në ushqimin me shishe dhe anasjelltas.

 Projektuar për ta bërë jetën më të lehtë

 1. Kapak kundër pikimit për mbrojtje dhe higjienë maksimale

 2. Qumësht fiziologjik i zëvendësueshëm

 3. Unaza e bllokimit: prova e rrjedhjes

 4. Shishe qelqi borosilikate, higjenike dhe e sigurt

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.