• -10%
    VICHY- Normaderm Phytosolution Mattifying Vichy - 1

VICHY Normaderm Phytosolution Mattifying

Perdorimi

Perdoret në çdo kohë, kurdo që lëkura duhet të freskohet dhe matet.

Spërkatni llakun matës 15 cm nga fytyra juaj. Mbani gojën dhe sytë mbyllur.

Llak për kujdesin mattifikues mund të përdoret si kujdes për fytyrën brenda rutinës së kujdesit ose si pije freskuese në çdo kohë.

Mund të përdoret gjithashtu në kombinim me make-up.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.