• -10%
    Noreva - Xerodiane AP+ Noreva - 1

Noreva Xerodiane AP+

Ky kujdes i gjeneratës së fundit është efikas për 24 orë pas aplikimit, i testuar në lëkurë shumë të thatë dhe të ndjeshme atopike të prirur për kruajtje, u testua nën kontrollin dermo-pediatrik. Isshtë efektiv falë formulës së tij të dyfishtë të patentës: PS / Vit PP, acid hialuronik dhe argjend.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.