• -10%
    Sudocrem Skin Care Cream efarma.al - 1

Sudocrem Skin Care Cream

Kremi i Kujdesit për Lëkurën Sudocrem mund të përdoret çdo ditë në mëngjes dhe në mbrëmje në disa pika të vogla të lëkurës. Për rezultate më të mira, lani dhe thani lëkurën tuaj përpara se të aplikoni butësisht kremin drejtpërdrejt në zonat e prekura me duar të pastra dhe të thata. Masazhoni në lëkurë duke përdorur lëvizje të vogla rrethore për të krijuar një shtresë të hollë, të tejdukshme, mbrojtëse.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.