• -10%
    DR.GRANDEL Perfection White Dr. Grandel - 1

DR. GRANDEL Perfection White

DR. GRANDEL Krem Zbardhues mbron dhe forcon gjithashtu lekuren nga ndikimet negative te mjedisit dhe ka efekt rigjenerues. Vendosni një sasi në madhësi të lajthisë në fytyrë, qafë dhe dekolte në mëngjes dhe në mbrëmje pas pastrimit dhe pas aplikimit të një produkti të përshtatshëm për kujdesin e syve. Përdorimi i rregullt i këtij produkti çon në lëkurë më të ndritshme. Për të arritur rezultate të dukshme, rekomandohet që produkti të përdoret rregullisht për pesë deri në gjashtë javë.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.