Premium The Cure korrigjon shenjat e plakjes së parakohshme të lëkurës. Serumi permban:

  •  Hexapeptidin FX, një princip aktiv që riprodhon proteinën FOXO dhe ndihmon në rigjenerimin e indeve,
  • me teknologjinë GDF-11 që favorizon rigjenerimin qelizor duke stimuluar proteinen e rinisë.
  • Qelizat e reja shtohen ndërsa të plakurat pakësohen.

Ne vetem 28 dite lekura rigjenerohet ,riparohet dhe fiton shkelqimin e munguar

PERDORIMI:

Aplikojeni në mëngjes dhe në darkë në fytyrë të pastruar para trajtmit të përditshëm. Trajtim 28 ditor për tu përsëritur 1 deri në 3 herë në vit.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.