Multi Complex Kalium+ Magnes

PERFITIMET

Tonik kardiak;

Presion i gjakut më i shëndetshëm;

Rregullon kontraktimet e muskujve;

E shkëlqyeshme për stresin, lodhjen psikologjike;

Gjithashtu i përshtatshëm për ekuilibrin hidro-kripur, demineralizimin dhe dietat vegjetariane.

PARIMET AKTIVE

Për tabletë: klorur kaliumi (K) 100 mg; oksid magnezi (Mg) 90 mg; ndihmës (celulozë e mikrokristalizuar, stearat magnezi, silicë). Merrni 3 tableta në ditë.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.