TOLERIANE SOIN LAVANT

Përmban vetëm një surfaktant, ky trajtim i ri pastrues ju lejon të pastroni në mënyrë efektive, pa tharë ose irrituar lëkurën. Pasuruar me glicerinë dhe niacinamide, lëkura hidratohet dhe qetësohet pas pastrimit. Më në fund, Uji i Burimeve Termike La Roche-Posay që përmban rikthen barrierat e lëkurës dhe mbron lëkurën më të brishtë.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.