• -10%
    Nuxe - Aquabella gel lares lekure te yndyrshme/mikse Nuxe - 1

Përbërësit kryesorë aktivë me origjinë natyrore: Zambak uji i Bardhë, Acid Hialuronik, Kompleksi Vegjetal i Blur (Tërshëra, Nasturtium, Thjerrëza e Gjelbër), Mikro-rruaza blu, Grimca silici eksfoluese. Kjo pelte ka një aromë të lehtë me nota vegjetale dhe detare, e cila frymëzon një frymë freskie dhe pastërtie.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.