• -5%
    Bionike Defence Sun Latte Doposole Lenitivo BioNike - 1

Bionike Defence Sun Latte Doposole Lenitivo

Falë përbërësve të tij me veti qetësuese, është në gjendje të lehtësojë dhe riparojë lëkurën e skuqur të fëmijëve. E lehtë për tu aplikuar, vetëm disa spërkatje dhe pasi të përhapet, thithet shpejt. Aroma është shumë delikate në fakt nuk shqetëson Dhe paketa është gjithashtu e përshtatshme për tu mbajtur me vete, gati për çdo eventualitet.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

7 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.