Frezyderm AcNorm Active Foam Plus

Një tretësirë ​​ujore, pa alkool, me një efekt qetësues që rikthen mirëqenien e lëkurës në lëkurën e dëmtuar nga aknet, në mënyrë që ndjesia e _traksionit_ të zvogëlohet. Heq në mënyrë efektive sebum, papastërtitë, përbërjen dhe mbetjet e ilaçeve të përdorura për të trajtuar aknet, duke përfunduar pastrimin e përditshëm. Përbërësit e tij aktivë ofrojnë veprim të zgjeruar keratolitik dhe antimikrobik ndërsa zvogëlojnë inflamacionin. Jo kruarje, testuar dermatologjikisht dhe pa paraben.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.